Чому саме ми

Сервіс: Нам важливо, щоб кожен залишався задоволений взаємодією з нами. Щоб забезпечити нашим клієнтам високий сервіс ми працюємо у вихідні та свята.

Онлайн-консультант на сайті допоможе вибрати товари в будь-який час доби. Зв’язавшись з нашим менеджером, ви отримаєте якісну консультацію по феєрверкам. А також ми нагадаємо вам про заходи безпеки, яких слід дотримуватися під час запуску салюту.

Великий асортимент: ми працюємо тільки із високоякісною піротехнікою від перевірених постачальників. Піротехнічні вироби нашого каталогу вироблені відповідно до найвищих стандартів якості, пройшли обов’язкову сертифікацію, зберігаються із дотриманням всіх норм, а також мають великий запас по терміну придатності. Вся представлена ​​продукція на сайті в наявності.

Ціни: наша піротехніка продається за цінами постачальників, а для постійних клієнтів діє дисконтна система знижок. Ціна установки залежить від часу дії, кількості пострілів і калібру.

Своєчасна доставка / доставка в день замовлення: доставка феєрверків в межах міста здійснюється цілодобово і без вихідних. Кур’єрська доставка здійснюється як в терміновому порядку, так і відповідно до ваших побажань, в обраний вами день і час.

сертифікати

   Ці сертифікати засвідчують, що типовий зразок виїценаведеної продукції відповідає основним вимогам безпечності Технічного регламенту піротехнічних виробів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2011 p. N 839 та застосованих стандартів: ДСТУ 4105-2002 «Вироби піротехнічні побутові. Загальні вимоги безпеки», ДСТУ EN 15947-1:2014 «Піротехнічні вироби.